Pokoje-Rodinný Pokoj

Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn

Rodinný Pokoj

Rodinné pokoje jsou vhodné pro 2 dospělé a 2 děti do 11,99 let. Mají velikost 40 m2, balkon s výhledem do údolí, satelitní televizi, telefon, trezor, minibar a Wi-Fi připojení zdarma. V koupelně je sprchový kout nebo vana, toaleta a fén. Při příjezdu dostanete 2 minerální vody. K dispozici máte rychlovarnou konvici, župan a pantofle zdarma. Hosté mají volný vstup do bazénu, vířivky od 7:00 do 22:00 hodin a fitness zdarma.

Pokoj Economy

Pokoje „Economy“ mají velikost 20 m2. Mezi standardní vybavení patří televize se satelitními programy, telefon, trezor a Wi-Fi připojení zdarma. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. Hosté mají každý den volný vstup do bazénu, vířivky a fitness v čase od 7:00 do 12:00 hodin.

Pokoj Standard

Všechny pokoje mají velikost 20 m2 a balkón s krásným výhledem do údolí. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí se satelitními programy, telefonem, trezorem a Wi-Fi připojením zdarma. V koupelně je standardně sprchový kout, toaleta a fén. Hosté mají každý den vstup do bazénu, vířivky a fitness zdarma od 7:00 do 22:00 hodin.

Pokoj Superior

Všechny pokoje kategorie „Superior“ mají velikost 20 m2 a balkón s krásným výhledem do údolí a jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem, minibarem a Wi-Fi připojením zdarma. V koupelně je sprchový kout, toaleta a fén. Při příjezdu dostanete minerální vodu zdarma. K dispozici máte rychlovarnou konvici, župan a pantofle zdarma. Hosté mají volný vstup do bazénu, vířivky, fitness v čase od 7:00 do 12:00 hodin a sauny s párou v čase od 12:00 do 22:00 hodin zdarma.

Suite

Pokoje mají velikost 45 m2, šatnu, ložnici, obývací místnost, minibar a balkon s výhledem do údolí. V koupelně je vana, toaleta a fén. Při příjezdu dostanete 1 minerální vodu zdarma. K dispozici máte přístroj na espresso, čajový a kávový set, župan a pantofle zdarma. Hosté mají vstup zdarma do bazénu a vířivky od 7:00 do 22:00 hodin, fitness a sauny s párou od 12:00 do 22:00 hodin. K dispozici je parkování u hotelu a Wi-Fi připojení zdarma.

Grand Suite

Pokoje mají velikost 90 m2, šatnu, ložnici, obývací místnost, satelitní LCD televizi a 4 balkony. Ve dvou koupelnách je vana/sprchový kout, toaleta a fén. Při příjezdu dostanete 1 minerální vodu zdarma. K dispozici máte přístroj na espresso, čajový a kávový set a župan a pantofle zdarma. Vstup do bazénu a vířivky od 7:00 do 22:00 hodin, fitness a sauny s párou od 12:00 do 22:00 hodin je zdarma. K dispozici je parkování u hotelu a Wi-Fi připojení zdarma.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu