Pokoje-Deluxe pokoj

Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn

Deluxe pokoj

Pokoje „Deluxe“ jsou dostupné výtahem disponující balkonem. Na některé pokoje je možné připravit dětskou postýlku, popř. přistýlku o velikosti 80×200 cm pro dítě nebo dospělou osobu. K vybavení pokoje patří LED televize s úhlopříčkou 43″ s HD satelitními programy a telefon, Wi-Fi připojení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici je na pokoji i trezor, minilednička, čajový/ kávový set s rychlovarnou konvicí, pro dospělé osoby jsou připraveny na pokoji župany a pantofle.

Pokoj Classic

Pokoje „Classic“ mají velikost 18m², jsou bez balkonu a nacházejí se ve 4. patře. Nově jsou tyto pokoje dostupné výtahem. K vybavení pokoje patří LED televize s úhlopříčkou 43″ s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici jsou na pokoji i trezor, minilednička, čajový/ kávový set s rychlovarnou konvicí, pro dospělé osoby jsou na pokoji připraveny župany a pantofle.

Pokoj Executive

Pokoje „Executive“ disponují balkonem a jsou situované ve vyšších patrech hotelu (7. – 10. patro) dostupné výtahem. Na některé pokoje je možné připravit dětskou postýlku, popř. přistýlku o velikosti 80 x 200cm pro dítě nebo dospělou osobu. K vybavení pokoje patří LED televize s úhlopříčkou 43″ s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici jsou na pokoji i trezor, minilednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/ kávový set s rychlovarnou konvicí a Nespresso kávovar. Pro dospělé osoby jsou samozřejmostí na pokoji župany a pantofle.

Rodinný pokoj

Rodinné pokoje mají min. rozměr 38m². Pokoj se skládá ze dvou oddělených ložnic, každá ložnice má balkon a překrásný výhled do údolí Sv. Petra. Dále je k dispozici šatna a společná chodbička. K vybavení pokoje patří 2x LED televize s úhlopříčkou 43″ s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici je na pokoji trezor, minilednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/ kávový set s rychlovarnou konvicí. Pro dospělé osoby i děti jsou samozřejmě na pokoji župany a pantofle. Pokoj je situován v patře u hotelové dětské herny.

Suite

Pokoje „Suite“ jsou pokoje s klimatizací o rozměru min. 40m² s oddělenou ložnicí, obývací částí, balkonem a překrásným výhledem do údolí Sv. Petra. V obývací části je rozkládací pohovka o rozměru 160 x 200cm. K vybavení pokoje patří LED televize s úhlopříčkou 43″ v obývací části a v ložnici o velikosti 49″ s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici je na pokoji trezor, minilednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/ kávový set s rychlovarnou konvicí a Nespresso kávovar. Pro dospělé osoby i děti jsou samozřejmě na pokoji župany a pantofle.

Grand Suite

Pokoj „Grand Suite“ je největší apartmán v hotelu situovaný v nejvyšším 11. patře s nejkrásnějším výhledem do údolí Sv. Petra. Apartmán má rozměr 98m2 a je klimatizován. V apartmánu se nachází 2 oddělené ložnice (v každé ložnici jsou 2 pevná lůžka), obývací část s rozkládací pohovkou o rozměru 160 x 200cm, kuchyňský/ jídelní kout a 4x balkon. K vybavení každé ložnice patří LED televize s úhlopříčkou 43″ a v obývací části LED televize s úhlopříčkou 55″ s HD satelitními programy, telefon a Wi-Fi připojení. Součástí apartmánu jsou 3 koupelny se sprchovým koutem, toaletou a fénem. K dispozici jsou na pokoji trezor, minilednička, neperlivá voda 0,7l, dále čajový/ kávový set s rychlovarnou konvicí a Nespresso kávovar. Pro dospělé osoby i děti jsou samozřejmě na pokoji župany a pantofle.

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking