Hotel Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn

Rezervace ubytování v Špindlerův Mlýn

Hotel

Nově zrekonstruovaný Orea Resort Horal**** nabízí 162 moderně vybavených pokojů různých kategorií. Dvě restaurace s českou, ale i mezinárodní kuchyní, letní terasu, bar, konferenční prostory a nově vybudované SPA s bazénem, vířivkou, dětským bazénkem, saunou a parní lázní. V areálu je nově i privátní zóna, která nabízí různé druhy saun (SPA k dispozici od prosince).

 

V hotelu je možné i sportovní vyžití typu tenisové haly či multifunkční venkovní hřiště. Resort je držitelem certifikátu kids friendly a od prosince do března nabízí každý den vyjma pondělí animační programy pro děti zcela zdarma. Po zbytek roku zajišťujeme animační programy o víkendech. Pro děti nově připravujeme exkluzivní dětský koutek. Samozřejmostí je parkování u hotelu a Wi-Fi zdarma.

Proč Orea Resort Horal****?
  • poloha u lyžařského střediska Svatý Petr
  • nově vybudované a moderní SPA
  • celoroční sportovní vyžití
  • 2 restaurace s výhledem
  • celoroční animační programy pro děti
  • bezplatné Wi-Fi

Služby

V blízkosti sjezdovky (Ski areál Špindlerův Mlýn - Svatý Petr) Wi-Fi zdarma Spa a wellness Veřejné parkování u hotelu - 150Kč/ den (rezervace není možná) Restaurace a bar Všechny prostory nekuřácké Lyžárna Recepce 24 hodin denně Konferenční prostory (za poplatek) Dětské hřiště Animační tým Hlídání dětí (za poplatek, na objednávku)
Rodinné pokoje Domácí zvíře - 600Kč/ den Úschova zavazadel Výtah Bankomat Sluneční terasa
Více Skrýt detail

Aktivity

Lyžování Půjčovna lyžařského vybavení Lyžařská škola (za poplatek) Tenisový kurt (za poplatek) Tenisové vybavení (za poplatek) Cyklistika Pěší turistika Pronájem kol (za poplatek) Herna

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu