Hotel Orea Resort Horal Špindlerův Mlýn

Rezervace ubytování v Špindlerův Mlýn

Hotel

Nově zrekonstruovaný OREA Resort Horal**** nabízí 162 moderně vybavených pokojů různých kategorií, konferenční prostory, letní terasu a nově otevřené luxusní spa. Speciality domácí i světové kuchyně můžete vyzkoušet v některé z našich restaurací nebo baru.

V areálu hotelu se nachází multifunkční venkovní hřiště, na své si přijdou i milovníci pěší turistiky, cykloturistiky, houbaření a dalších aktivit. V zimě pak můžete obdivovat krásu přírody na běžkách. K dispozici je skibus, který vás zaveze ze zastávky u hotelu přímo k lanovce lyžařského střediska Svatý Petr ale i do střediska Medvědín.

Resort je držitelem certifikátu kids friendly a od prosince do března nabízí každý den vyjma pondělí animační programy pro děti zcela zdarma. Po zbytek roku zajišťujeme animační programy o víkendech. Pro děti je k dispozici nová exkluzivní dvoupatrovou dětská herna. Samozřejmostí je parkování u hotelu a Wi-Fi zdarma.

Proč Orea Resort Horal****?
  • unikátní poloha u lyžařského střediska Svatý Petr
  • impozantní nový design z architektonického studia Mimolimit Báry Škorpilové
  • nové luxusní SPA s privátní zónou
  • celoroční sportovní vyžití
  • 2 moderní restaurace a bar
  • celoroční animační programy pro děti
  • bezplatné Wi-Fi

Služby

V blízkosti sjezdovky (Ski areál Špindlerův Mlýn - Svatý Petr) Wi-Fi zdarma Spa a wellness Veřejné parkování u hotelu - 150Kč/ den (při rezervaci přes web Orea parkování zdarma) Restaurace a bar Všechny prostory nekuřácké Lyžárna Recepce 24 hodin denně Konferenční prostory (za poplatek) Dětské hřiště Animační tým Hlídání dětí (za poplatek, na objednávku)
Rodinné pokoje Domácí zvíře - 600Kč/ den Úschova zavazadel Výtah Bankomat Sluneční terasa
Více Skrýt detail

Aktivity

Lyžování Půjčovna lyžařského vybavení Lyžařská škola (za poplatek) Tenisový kurt (za poplatek) Tenisové vybavení (za poplatek) Cyklistika Pěší turistika Pronájem kol (za poplatek) Herna

Přihlaste se k odběru novinek

Přihlaste se k odběru našich novinek a zůstaňte s námi v kontaktu

Online booking